Szóste urodziny Dobrego Aptekarza

rokitnik owoce

Jedni powiedzą, że to dopiero początek działalności, inni będą patrzyli nieco zazdrosnym okiem na sukces, jaki udało nam się osiągnąć. Dla nas świętowanie szóstego jubileuszu to jednak ogromna radość wynikająca ze świadomości tego, czemu tak naprawdę zawdzięczamy to, gdzie się obecnie znajdujemy. To właśnie tą satysfakcją oraz własnymi przemyśleniami na temat wartości, którym według nas naprawdę warto hołdować, chcielibyśmy podzielić się w tym wpisie – zapraszamy więc do lektury…

Dbanie o jakość kluczem do sukcesu

Z pełną odpowiedzialnością możemy dziś stwierdzić, że wypracowanie przez naszą markę stabilnej pozycji na rynku to efekt zaangażowania mnóstwa energii oraz konsekwencji w działaniu na rzecz promocji zdrowego stylu życia. Co więcej, rodzinny charakter naszego biznesu wciąż determinował postawę dbałości o najwyższą jakość produktów oraz usług. Dzięki temu od początku działalności mogliśmy dzielić się z naszymi klientami tym, co najlepsze, dlatego Dobry Aptekarz stosunkowo szybko rozwinął skrzydła i podbił również rynek zagraniczny. Mimo to rokitnik, z którego powstają nasze produkty, nadal uprawiany jest w ekologicznej strefie ukraińskich Karpat, w okolicach Truskawca, gdzie roślina ta otrzymuje idealne warunki do wzrostu. W stu procentach naturalny sposób uprawy oraz przyjazny środowisku proces produkcyjny olejku i suszu sprzyjają zachowaniu niezwykle cennych wartości odżywczych, które są obiektem pożądania wśród naszych klientów.

Nasze sześcioletnie doświadczenie zdecydowanie korzystnie wpływa na ekspansję pozyskiwanych przez nas dobrodziejstw natury oraz przyczynia się do zwiększenia udziału rokitnika w poprawie kondycji zdrowotnej osób sięgających po nasze produkty. Właśnie dlatego chcielibyśmy z naszymi czytelnikami celebrować wspólny sukces, jednocześnie zachęcając do dzielenia się informacjami na temat dobroczynnych właściwości rokitnika z innymi – sporo rzetelnej wiedzy znajduje się w pozostałych wpisach na naszym blogu.

herbatka z rokitnikaSzóste urodziny Dobrego Aptekarza